|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Vision FG C22036-DS1
Артикул
66240
7 550 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 123.4 г |
|---|---|
| Довжина леза | 89.9 мм |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Загальна довжина | 201.9 мм |
| Колір рукоятки | бежевий |
| Тип замка | Superlock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Дамаська сталь |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Матеріал рукоятки | G10 |