|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Vision FG C22036-3
Артикул
69977
6 530 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 115.4 г |
|---|---|
| Довжина леза | 88.9 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 201.9 мм |
| Колір рукоятки | темно-сірий |
| Тип замка | Superlock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | reverse tanto |
| Матеріал рукоятки | мікарта |