|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Triptych Black C23085B-1
Артикул
70550
4 490 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 96.1 г |
|---|---|
| Довжина леза | 75.5 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 176.1 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 14C28N |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Чохол / ножни | так |
| Матеріал рукоятки | G10 |