|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Teraxe C20036-3
Артикул
64385
4 900 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 139.7 г |
|---|---|
| Довжина леза | 88.3 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 203.2 мм |
| Колір рукоятки | чорний , сірий |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | G10 + нержавіюча сталь |