|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Synergy3 C20075A-1
Артикул
64387
4 460 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 101.9 г |
|---|---|
| Довжина леза | 82.4 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 194.9 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | trailing-point |
| Матеріал рукоятки | G10 |