|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Spiny Dogfish C22006-1
Артикул
62704
3 740 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 87.1 г |
|---|---|
| Довжина леза | 88.2 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 198.3 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 14C28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Матеріал рукоятки | G10 |