|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Sixgill Guibourtia Wood C24050-DS1
Артикул
70311
6 330 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 94.7 г |
|---|---|
| Довжина леза | 86.5 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 197.7 мм |
| Колір рукоятки | коричневий |
| Тип замка | Crossbar Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Дамаська сталь |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | reverse tanto |
| Матеріал рукоятки | Деревина Guibourtia |