|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Sixgill Black C24050-1
Артикул
70309
4 690 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 99.5 г |
|---|---|
| Довжина леза | 86.5 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 197.7 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Crossbar Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | reverse tanto |
| Матеріал рукоятки | G10 |