|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Sentinel Strike II C22025D-1
Артикул
69317
6 640 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 104.7 г |
|---|---|
| Довжина леза | 94 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 218.7 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | FRN |