|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Regulatron Green C23006-2
Артикул
70293
4 280 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 99.5 г |
|---|---|
| Довжина леза | 75.6 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 179.5 мм |
| Колір рукоятки | темно-зелений |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | мікарта |