|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Qubit Green Aluminum C22030E-DS1
Артикул
70305
6 020 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 80 г |
|---|---|
| Довжина леза | 75.7 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 182.6 мм |
| Колір рукоятки | темно-зелений |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Дамаська сталь |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 2.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | алюміній |