|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Pyrus C23038-1
Артикул
68861
2 200 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 28.3 г |
|---|---|
| Довжина леза | 16.4 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, прихованого носіння, на кожен день |
| Загальна довжина | 67 мм |
| Колір рукоятки | темно-червоний |
| Тип замка | Slip joint |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 2.2 мм |
| Форма клинка | Hawkbill |
| Чохол / ножни | так |
| Матеріал рукоятки | G10 |