|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Praxis C803G
Артикул
62700
3 820 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 116.5 г |
|---|---|
| Довжина леза | 95 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 214 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Матеріал рукоятки | micarta |