|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Praxis C803F
Артикул
61112
3 500 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 125 г |
|---|---|
| Довжина леза | 9.5 см |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Загальна довжина | 21.4 см |
| Колір рукоятки | оливковий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | Склотекстоліт G-10 |