|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Placoid C23079-DS1
Артикул
70734
5 820 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 123 г |
|---|---|
| Довжина леза | 93.3 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 220.7 мм |
| Колір рукоятки | коричневий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Дамаська сталь |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Матеріал рукоятки | Деревина Guibourtia |