|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Pintail C2020C
Артикул
61113
6 720 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 80 г |
|---|---|
| Довжина леза | 7.6 см |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Загальна довжина | 17.6 см |
| Колір рукоятки | оливковий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Твердість клинка | 61 HRC |
| Товщина клинка | 2.6 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | мікарта |