|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Ortis C2013DS-1
Артикул
67382
4 980 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 81.5 г |
|---|---|
| Довжина леза | 82.6 мм |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Тип замка | Clip Point |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Дамаська сталь |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Матеріал рукоятки | G10, карбон |