|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Ortis C2013C
Артикул
62693
3 130 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 81.5 г |
|---|---|
| Довжина леза | 82.6 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Матеріал рукоятки | Fiber-glass Reinforced Nylon |