|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Odium C2010E
Артикул
62688
3 230 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 70.8 г |
|---|---|
| Довжина леза | 67.2 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 157.2 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Матеріал рукоятки | G10 |