|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi ODD22 C21032-DS1
Артикул
64337
5 830 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 98.1 г |
|---|---|
| Довжина леза | 75.4 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 181.2 мм |
| Колір рукоятки | коричневий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Damascus |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Матеріал рукоятки | дерево |