|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi NOx C2110B
Артикул
61118
3 380 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 90 г |
|---|---|
| Довжина леза | 7.5 см |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Загальна довжина | 17.3 см |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип ножа | складаний |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Чохол / ножни | так |
| Матеріал рукоятки | акрил |