|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Neurohaptic C23080-DS1
Артикул
70733
6 530 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 122.5 г |
|---|---|
| Довжина леза | 94.9 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 224.9 мм |
| Колір рукоятки | темно-сірий |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Дамаська сталь |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Матеріал рукоятки | G10, карбон |