|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Neurohaptic C23080-3
Артикул
69311
5 100 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 122.5 г |
|---|---|
| Довжина леза | 94.9 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 224.9 мм |
| Колір рукоятки | темно-зелений |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Матеріал рукоятки | G10 |