|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Mini Praxis Arctic Storm C18026CB-1 (Лімітована серія)
Артикул
70312
6 520 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 78.5 г |
|---|---|
| Довжина леза | 75.6 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 172.5 мм |
| Колір рукоятки | чорний,синій |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | вуглецеве волокно |