|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Mini Elementum C18062Q-2
Артикул
64330
2 610 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 40.3 г |
|---|---|
| Довжина леза | 46.5 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 110 мм |
| Колір рукоятки | коричневий |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 14C28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 2.2 мм |
| Матеріал рукоятки | нержавіюча сталь |