|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Mini Asticus C19026B-5
Артикул
62694
4 000 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 80.3 г |
|---|---|
| Довжина леза | 82.6 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 191.7 мм |
| Колір рукоятки | коричневий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Матеріал рукоятки | Cuibourtia |