|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Merit C24012-2
Артикул
69268
3 770 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 82.5 г |
|---|---|
| Довжина леза | 83.2 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 193.5 мм |
| Колір рукоятки | темно-зелений |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 14C28N |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 2 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | G10 |