|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi KwaiQ Milled Blue/Black C23015-3
Артикул
70297
3 800 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 69.7 г |
|---|---|
| Довжина леза | 75.5 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 173.9 мм |
| Колір рукоятки | чорний,синій |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Твердість клинка | 58-61 HRC |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | танто |
| Матеріал рукоятки | G10 |