|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Ki-V C2108B
Артикул
64334
2 760 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 39.6 г |
|---|---|
| Довжина леза | 39.4 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Slip joint |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Матеріал рукоятки | G10 |