|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Incisor II C16016B-1
Артикул
66232
9 080 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 92.9 г |
|---|---|
| Довжина леза | 51.4 мм |
| Вид ножа | тактичний, на кожен день |
| Загальна довжина | 176 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Матеріал рукоятки | алюміній |