|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Hypersonic C22011-1
Артикул
64343
5 470 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 167.6 г |
|---|---|
| Довжина леза | 93.9 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 222 мм |
| Колір рукоятки | чорний , зелений |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 14C28N |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | танто |
| Матеріал рукоятки | G10 |