|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Hyperpulse C23087A-DS1
Артикул
68860
6 600 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 85.1 г |
|---|---|
| Довжина леза | 88.8 мм |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Загальна довжина | 202.8 мм |
| Колір рукоятки | темно-зелений |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Дамаська сталь |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Чохол / ножни | так |
| Матеріал рукоятки | алюміній |