|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Gordo C22018C-4
Артикул
70549
4 040 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 83.4 г |
|---|---|
| Довжина леза | 63.8 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 160.4 мм |
| Колір рукоятки | рожевий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Чохол / ножни | так |
| Матеріал рукоятки | G10 |