|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Gordo C22018C-2
Артикул
66230
4 210 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 78.3 г |
|---|---|
| Довжина леза | 63.8 мм |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Загальна довжина | 160.4 мм |
| Колір рукоятки | оливковий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Матеріал рукоятки | мікарта |