|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi ExOne Green C23036-3
Артикул
70306
4 280 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 90.5 г |
|---|---|
| Довжина леза | 74.7 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 180.9 мм |
| Колір рукоятки | темно-зелений |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | reverse tanto |
| Матеріал рукоятки | мікарта |