|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Elementum Slip Joint Guibourtia Wood C18062AJ-3
Артикул
70319
4 180 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 86.4 г |
|---|---|
| Довжина леза | 75.1 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 178.2 мм |
| Колір рукоятки | коричневий |
| Тип замка | Slip joint |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 14C28N |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | Деревина Guibourtia |