|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Elementum C907E
Артикул
61106
4 130 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 80 гр |
|---|---|
| Довжина леза | 7,5 см |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Загальна довжина | 17,8 см |
| Колір рукоятки | зелений |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Твердість клинка | 61 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | Склотекстоліт G-10 |