|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Elementum C907C-DS2
Артикул
64338
5 990 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 77.7 г |
|---|---|
| Довжина леза | 75.2 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 177.6 мм |
| Колір рукоятки | чорний , сірий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Damascus |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | Carbon Fiber |