|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Crabby OD Green C24055-1
Артикул
70313
4 590 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 84.8 г |
|---|---|
| Довжина леза | 68.5 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 162.7 мм |
| Колір рукоятки | темно-зелений |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 14C28N |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | sheepsfoot |
| Матеріал рукоятки | G10 |