|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Conspirator C21006-2
Артикул
64336
4 900 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 108.3 г |
|---|---|
| Довжина леза | 88.3 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 206 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | мікарта |