|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Cogent C20038D-5
Артикул
64346
4 380 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 98 г |
|---|---|
| Довжина леза | 88.2 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 200.1 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 14C28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Матеріал рукоятки | мікарта |