|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Chiro Black C23046-3
Артикул
70296
4 390 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 103.8 г |
|---|---|
| Довжина леза | 78.8 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 192.5 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 14C28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Матеріал рукоятки | G10 |