|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Cetos C21025B-DS1
Артикул
67369
4 470 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 110.5 г |
|---|---|
| Довжина леза | 88.4 мм |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Загальна довжина | 202.9 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Дамаська сталь |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Матеріал рукоятки | Карбон, нержавіюча сталь |