|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Caetus C21025C-DS1
Артикул
64328
6 370 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 90.3 г |
|---|---|
| Довжина леза | 88.4 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 202.9 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Damascus |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | spear-point |
| Матеріал рукоятки | Carbon Fiber |