|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Button Lock Elementum II C18062PD-2
Артикул
69309
5 610 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 77.4 г |
|---|---|
| Довжина леза | 75.1 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 179.4 мм |
| Колір рукоятки | синій |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | алюміній |