|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Button Lock Elementum C2103C
Артикул
61107
5 470 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 95 гр |
|---|---|
| Довжина леза | 8,9 см |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Загальна довжина | 21,3 см |
| Колір рукоятки | сірий |
| Тип ножа | складаний |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | мікарта |