|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Button Lock Elementum C2103B
Артикул
61109
5 470 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 95 г |
|---|---|
| Довжина леза | 8.9 см |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Загальна довжина | 21.3 см |
| Колір рукоятки | оливковий |
| Тип ножа | складний |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | мікарта |