|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Buster FG Black C24052-1
Артикул
70791
6 530 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 183.1 г |
|---|---|
| Довжина леза | 106.8 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 245 мм |
| Колір рукоятки | чорний, золотий |
| Тип замка | Superlock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | sheepsfoot |
| Чохол / ножни | так |
| Матеріал рукоятки | мікарта |