|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Brazen C2102C
Артикул
61115
4 110 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 110 г |
|---|---|
| Довжина леза | 8.8 см |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Загальна довжина | 20.3 см |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | Склотекстоліт G-10 |