|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Civivi Brazen C2023D
Артикул
66236
3 760 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 108.4 г |
|---|---|
| Довжина леза | 88 мм |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Загальна довжина | 202.7 мм |
| Колір рукоятки | фіолетовий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Матеріал рукоятки | G10 |